Kolejna wizyta dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Zakątek Marzeń" w Filli nr 3 Dworzec

W Filii nr 3 Dworzec trwa maraton spotkań z przedszkolskami. We wtorek 20 czerwca bibliotekę odwiedziła kolejna grupa "Tygryski" z Niepublicznego Przedszkola "Zakątek Marzeń" w Będzinie.
Przedszkolaki podczas zajęć z edukacji czytelniczej dla najmłodszych zapoznały się z biblioteką i jej księgozbiorem, zasadami korzystania z biblioteki. Z zainteresowaniem przeglądały bajki prezentowane przez bibliotekarza, zwlaszcza o dinozaurach. Spędzony wspólnie na słuchaniu bajek czas, połączony z ogladaniem księgozbioru i zabawą dostarczył dzieciom dużo pozytywnych emocji, które zadeklarowały ku radości bibliotekarzy odwiedzić bibliotekę już wkrótce.