Komunikat dot. pracy Filii oraz Czytelni w dniu 24.11.2023 r.

Szanowni Czytelnicy,
Informujemy, że w dniu 24 listopada br. Filia nr 5 - Grodziec oraz Czytelnia będą nieczynne. Filia nr 7 - Zamkowe będzie czynna od godz.: 11.30.
Za utrudnienia przepraszamy.

Szanowni Użytkownicy
zgodnie z wcześniejszym komunikatem informujemy, że w związku z montażem klimatyzacji (II etap zadania "Modernizacja i rozwój biblioteki" realizowanego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Infrastruktura Bibliotek 2021-2025)
Oddział dla dzieci i młodzieży oraz Czytelnia Główna zostaną wyłączone z działalności w okresie od 27.11.2023 do 01.12.2023.

W tym czasie można:

1. korzystać z bieżącej pracy w kąciku czytelniczym zlokalizowanym na parterze biblioteki
  2. oddać zaległą prasę
  3. zwrócić książki korzystając z książkomatu (karty umożliwiające dostęp do książkomatu po godzinach otwarcia biblioteki można nabyć w Wypożyczalni Głównej)
  4. oddać książki w Wypożyczalni dla Dorosłych
  5. zamawiać i rezerwować książki przez katalog online i odebrać w książkomacie.

Terminy zwrotów materiałów bibliotecznych zostaną przesunięte, tak aby nie naliczała się kara za nieterminowy zwrot książek.