Makramowe warsztaty dla bibliotekarzy Powiatu Będzinskiego

Makramowe warsztaty dla bibliotekarzy Powiatu Będzinskiego

Sznurki, węzełki, patyczki były przedmiotem warsztatów dla bibliotekarzy Powiatu Będzińskiego, które odbyły się w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie.
Tym razem Panie uczyły się wyplatania boho ozdób, które potrafią wnętrzom nadać nowego charakteru, są fantastycznym prezentem, a przede wszystkim pozwalają kreatywnie spędzać czas dając satysfakcję z własnoręcznie stworzonych ozdób.
Wyplatania makramowych dekoracji uczyły prowadzące w będzińskiej bibliotece Klub Szalonych Rękodzielniczek oraz Specjslista ds. bibliotek samorządowych Powiatu Będzińskiego.
Ufamy, że uczestniczący w warsztatach bibliotekarze z Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi , Gminna Biblioteka Publiczna Psary, Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Mierzęcicach, Miejska Biblioteka Publiczna w Sławkowie oraz Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna im. Leona Korusiewicza w Siewierzu wyszli z wiedzą, która pozwoli im czerpać satysfakcję z nabytych umiejętności oraz wzbogacić ofertę działań swoich bibliotek np. o warsztaty makramowe dla dzieci, które rozwijają koncentrację, relaksują i uczą cierpliwości wspierając przy tym rozwój emocjonalny dziecka.
Powodzenia!