Biblioferie - zawody sportowe w bibliotece

W trakcie ferii obok spotkań z literaturą i zajęć edukacyjnych, dzieci miały okazje zapoznać się z grami sportowymi. Jak wiemy ruch to zdrowie, a dzieci kochają się ruszać.
Spotkanie z matą interaktywną to świetna zabawa, która obok zdobywania punktów polega na aktywności, omijaniu przeszkód, łapaniu pojawiających się elementów. Piłka nożna, kręgle, bilard , zbieranie miodu, złap jajka i odkrywanie skarbów to prawie biblioteczna specjalność. Zaprojektowane gry sprawiają, że nauka jest niezwykle ciekawa. Towarzyszy temu wiele emocji, jak również kibicowanie swoim rówieśnikom. Obraz wyświetlany ze specjalnie zaprojektowanego rzutnika tworzy „magiczny dywan”, na którym dzieci przeżywają wspaniałe przygody.