Kobieta i paryżanka w bibliotece

Dwudniowe warsztatów z rękodzieła odbyły się w ramach akcji miejskiej Marzec miesiącem Kobiet w będzińskiej bibliotece. Bohaterkami warsztatów były oczywiście Kobiety, które zapragnęły więcej elegancji w swojej codzienności w towarzystwie "paryżanki".
"Paryżanka" to elegancka torba ekologiczna wykonana ręcznie na szydełku z mersylizowanej bawełny. Do super modny dodatek nadający się idealnie na wizytę w bibliotece na kobiece zakupy, plażę czy po prostu na spacer z dzieckiem. Jest pojemna, wytrzymała, praktyczna i pozwala zmniejszyć zużycie plastiku w codziennym życiu.

Uczestniczki warsztatów, którym dziękujemy za wspólnie spędzony czas pełen kobiecej energii i ciekawych rozmów wykonały swoje torby pod czujnym okiem dwóch Szalonych Rękodzielniczek - bibliotekarek.
Gratulujemy Paniom talentu i życzymy ogromnej satysfakcji z dumnie noszonych własnych paryżanek