Bibliowakacje - Wakacje bez prądu, czyli wyloguj dzieci z sieci!

Szalona podróż po Polsce w grze detektywistycznej to połączenie dwóch gier planszowych, które dziś skradły serca uczestników bibliowakacji.
Rozrywka, w której wcielamy się w detektywa i jedziemy zwiedzić zakątki Polski. „Podróż po Polsce”- to wesoła gra dla wszystkich, którzy lubią podróże i chcą poznać Polskę. Zawiera ciekawe pytania i zabawne odpowiedzi. To typowa gra quizowa, w której poznajemy historię, przyrodę i kulturę naszego kraju. Spotykamy wybitnych uczonych oraz artystów i ich dzieła, oglądamy najpiękniejsze miasta. To doskonała rozrywka dla całej rodziny..z kolei gra „Na Tropie”- pozwala graczom wcielić się zarówno w skórę rabusia, jak i detektywa. Bank, jubiler, muzeum - to ciągła pokusa dla rabusia, który pokonując różne przeszkody próbuje zdobyć, jak najwięcej łupów i zanieść je do swojej kryjówki. Jednak detektyw nie czeka z założonymi rękoma. Za pomocą różnych zadań próbuje uniemożliwić napady i odzyskować łupy. Na złoczyńcę czeka sroga kara - więzienie. Wykaż się dobrą pamięcią i umiejętnością podejmowania ryzyka. Duża dawka pozytywnych emocji, którą długo zapamiętacie!