Akcja "BOOM na komiksy i gry planszowe w bibliotece"

Akcja "BOOM na komiksy i gry planszowe w bibliotece"

Miło nam się pochwalić, że nasza biblioteka zakwalifikowała się do ogólnopolskiej akcji BOOM3! Na komiksy I gry planszowe w bibliotece". Zestawy komiksów oraz gier ufundowanych przez Wydawnictwo Egmont, właśnie dotarły do rąk bibliotekarzy Oddziału dla dzieci i młodzieży oraz Filii nr 9 Podłosie, którzy podjęli wyzwanie i zgłosili się do akcji.
Projekt realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Story House Egmont Sp. z o.o. wzbogacił księgozbiór biblioteki w bardzo ciekawe komiksy oraz gry, w oparciu o które w najbliższym czasie będą organizowane zajęcia dla dzieci i młodzieży. Oczywiście materiały zostaną również udostępnione czytelnikom.
Wśród nowych zdobyczy znajdziecie: "Smerf, który stracił przyjaciela", "Smerf, który czuł się odrzucony", "Kopernik. Centrum wszechświata", "Straszne jaszczury, czyli dinozaury triasu", "Pan Borsuk i pani Lisica przedstawiają: Emocje", Gigant "W Mikroświecie"
Gigant "Złoty Jubileusz", Gigant "Szczęśliwy traf", Gra planszowa "Polska LUXTORPEDA", Gra planszowa "Pitagoras", Gra "Reakcja Łańcuchowa".
Jesteśmy dumni, że tak fantastycznie nasi młodzi Czytelnicy motywują bibliotekarzy!