To znowu Cortex?

W środowe potyczki z planszówkami organizowane w Oddziale dla dzieci ij młodzieży ponownie zawitały gry Cortex. Tym razem w wersji junior
Umiejętność szybkiego reagowania została wystawiona na próbę, gdyż w tej grze nie ma czasu na rozmyślania. Spostrzegawczość i szybkość reakcji miały kluczowe znaczenie w drodze do zwycięstwa. Uczestnicy zajęć, jako pierwsi przetestowali grę, najnowszy nabytek oddziału dziecięcego pozyskany w ramach akcji firmy Rebel „Zgrana Biblioteka”
Pod koniec spotkania odbył się ranking na najlepszą grę roku 2023 spośród wszystkich, które zostały wykorzystane na zajęciach „Zagrajmy w planszówkę” w Oddziale dla dzieci i młodzieży. Wyniki rankingu przedstawiają się następująco:
Zombie kids – nowość !
Polska Luxtorpeda – nowość !
→ Dixit odyseja.
Zachęcamy do przetestowania naszych top gier, jak również do zapisów na środowe potyczki z planszówkami w nowym, 2024 roku.