Grzyb przemówił!

Od jakiegoś czasu Oddział dla dzieci i młodzieży skrzętnie zbiera propozycje książek Czytelników, które chcieliby znaleźć na bibliotecznych półkach. Propozycje te przechowywane są w magicznym muchomorze. Jego magia polega na spełnianiu życzeń i pojawianiu się wybranych książek w bibliotece. Dzięki ostatniemu zakupowi pojawiły się pierwsze wybory książkowe, które czekają na swoich Czytelników. Oprócz propozycju książek z muchomora zostały zakupione również inne wydawnictwa . Duża część to literatura młodzieżowa. Bibliotekarze oddziału dla dzieci i młodzieży dostrzegają nowy czytelniczy trend wśród nastolatków i bardzo go doceniają. Dlatego, na bibliotecznych regałach, czekają już młodzieżowe nowości, a wśród nich:
„For sure not you”, „My beloved monster”, „Bad friends”, „Heartstopper”, „Co wyszeptał nam deszcz”, „Zakochaliśmy się w nadziei”, „Gdyby był ze mną”, „Zawsze nie trwa wiecznie”, „Magnus Chase i bogowie Asgardu”, „Znam twój sekret”, „Przygodowcy”, „Percy Jackson i Puchar Bogów”, „Franek i Finka”, „Muchomory w cukrze” i wiele innych.
Zapraszamy!