"Poznajmy się przy filiżance herbaty"

Styczniowe spotkanie "Poznajmy się przy filiżance herbaty" toczyło się wokół dwóch bibliotecznych "perełek". Pierwszą była książka "Chłopki" Joanny Kuciel-Frydryszak polecana już Państwu w naszej zeszłorocznej akcji Przeczytam 52 książki. Oczywiście, że książka jest świetna i oczywistym jest, że mieszkanki Podlosia są już po lekturze. Dyskusja była ożywiona, pełna rodzinnych wspomnień i nawiązań. Zgadzamy się wszystkie, że w książce choc podejmującej nie łatwy temat jest prawda i czekamy na "Służące do wszystkiego" tej samej autorki. Paniom spodobała się również polecajka biblioteki z cytatami. Trafiły Wańkowicza, Hłasko, Korczaka. Będziemy się - chwalić cytaty robią świetną robotę w Filii nr 9 Podłosie.
Mamy już plany na następne spotkanie, które wypada w walentynki 14 utego. Zapraszamy już dziś!