Półkolonie miejskie – z wizytą wśród książek cz. 1 - 30 stycznia 2024r.

Półkolonie miejskie – z wizytą wśród książek

Dziś wszystkie agendy Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Będzinie tętniły energią i gwarem dziecięcych rozmów i dobrej zabawy.
Filię nr 7 Zamkowe odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Będzinie, które zostały zaproszone do krainy zimowych rebusów i kalamburów trenując w ten sposób umiejętności językowe jakimi są m.in. zdolności opowiadania oraz wrażliwość na mimikę i gest drugiej osób.

Filię nr 3 Dworzec odwiedziły dzieci uczestniczace w półkoloniach miejskich ze Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Będzinie, które uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych „Olimpizm w bibliotece" związanych z zimowymi igrzyskami olimpijskimi pozyskując przy tym sporą dawkę wiedzy na temat Roku Polskich Olimpijczyków, jakim decyzją Sejmu RP został ustanowiony rok 2024. Dziękujemy za wspólną zabawę!