Budżet Obywatelski 2024

Budżet Obywatelski 2024 - Zachęcamy do głosowania na biblioteczne projekty!

Poraz kolejny będzińska książnica przygotowała projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Proponujemy naszym Czytelnikom oraz wszystkim Mieszkańcom Będzina 4 projekty, których realizacja wesprze działaność Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Będzinie.
→ Projket nr 8 - "Podłosie czyta!" - zakup nowości czytelniczych do naszej najmniejszej ale prężnie działającej Filii nr 9 - Podłosie
→ Projekt nr 12 - "Niech Będzin rękodziełem słynie" - stworzenie kreatywnej minipracowni artystycznej
→ Projekt nr 22 - "Szachowy Będzin" - zajęcia szachowe dla dzieci i młodzieży
→ Proejkt nr 26 - "Muzyczne buwlary" - wakacyjne koncerty i animacje dla dzieci

Jak zagłosować na wybrany projekt?
- trzeba być mieszkańcem Będzin
- głos można oddać w formie pisemnej na kartach do głosowania dostępnych w Urzędzie Miejskim w Będzinie, w godzinach pracy Urzędu lub:
- głos można oddać drogą elektroniczną za pomocą interaktywnego formularza za pośrednictwem sieci Internet na stronie https://www.ebedzin.pl/budzetobywatelski
Głosowanie odbywa się w dniach od 11 do 18 września br.