Studenci BUTW-u aktywnie uczestnicząc w warsztatach komputerowych w będzińskiej książnicy.

Studenci Będzińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestnicząc aktywnie w warsztatach komputerowych zdobywają konsekwencje kolejne kompetencje cyfrowe

Nasi nowocześni Seniorzy podczas zajęć uczą się samodzielnego korzystania z komputera, podstaw obsługi programu Microsoft Office Word oraz bezpiecznego korzystania z Internetu i wyszukiwania informacji.
Dziś- 23 marca - ich uwaga skoncentrowana była na wyszukiwaniu wiadomości o Adamie Mickiewiczu, jego wierszu "Pierwiosnek", którego tekst studenci szukali w internetowej bibliotece Wolne Lektury, by potem go skopiować i wkleić do swoich dokumentów tekstowych, na których pracowali. Każde kolejne warsztaty pokazują, jak zdobywane umiejętności oraz korzystanie z zasobów sieci Internet, sprawia Seniorom BUTW wiele satysfakcji i radości. A to z kolei cieszy bibliotekarzy Czytelni Głównej, prowadzących warsztaty. Buszowanie po Internecie daje Seniorom dużo radości i satysfakcji.