Magiczny rycerz wśród legend

Legendy to temat zajęć, z którym spotkała się podczas wizyty w bibliotece 17 Zagłębiowska Drużyna Harcerska Wilki Hufiec ZHP Ziemi Będzińskiej.
Harcerze podczas wizyty w bibliotece zapoznali się z regulaminem biblioteki, czytali i oglądali książki, a także poznały narzędzie ulatwiajace przeszukiwanie zbiorów jakim jest katalog biblioteczny online.
Przypomniały sobie także niektóre podania i legendy będzińskie. Z chęcią dopasowały wylosowane opisy do prawidłowych legend będzińskich. No ale gdzie ten magiczny rycerz ? Czy występuje tylko w książkach... Otóż nie ! Harcerze wykonali własne wizje kolorowych rycerzy podczas gry w kości, a spośród kilku legend, druhom najbardziej spodobała sięlegenda o Rycerzu bez głowy.