Budżet Obywatelski - projekty przygotowane przez będzińską książnicę

Szanowni Użytkownicy!
Przedstawiamy Wam kolejny projekty złożone do Budżetu Obywatelskiego 2023 prosząc o wsparcie w głosowaniu:
- Projekt nr 5 pt.: "Literackie pasje seniora" - zakup nowości wydawniczych w oparciu o preferencje literackie seniorów,
- Projekt nr 7 pt.: "KomiksoGranie" - komiksy, mangi, gry - czyli to co najmłodsi lubią najbardziej - zakup nowych pozycji dla oddziału dla dzieci i młodzieży,
- Projekt nr 12 pt.: „Peron 2/3 – pociąg do literatury.” - zakup książek, audiobooków, regałów oraz akcesoriów bibliotecznych do Filii nr 3 Dworzec,
- Projekt nr 16 pt.: Muzyczne Bulwary. Cykl wakacyjnych koncertów i animacji dla dzieci - projekt zakłada 6 plenerowych koncertów muzycznych, którym towarzyszyć będą zróżnicowane tematycznie warsztaty i działania animacyjne dla dzieci (spotkania rozwojowe, zajęcia edukacyjne, rękodzielnicze, integracyjne, muzyczne, potańcówki, wymiana książek). Zarówno koncerty jak i warsztaty dla dzieci realizowane z myślą o różnych grupach wiekowych mieszkańców, odbywać się będą w plenerze, w klimatycznej przestrzeni rekreacyjnej niedawno zrewitalizowanych Bulwarów nad rzeką Przemszą oraz parku gzichowskiego z charakterystycznym pałacem barokowo–klasycystycznm z XVII wieku.

Jak zagłosować?
Głosowanie odbywa się:
- poprzez oddanie głosu drogą elektroniczną za pomocą interaktywnego formularza dostępnego za pośrednictwem sieci Internet w zakładce „budżet obywatelski w Będzinie - Głosowanie" pod adresem www.bedzin.pl,
- poprzez oddanie głosu w formie pisemnej na kartach do głosowania dostępnych w Urzędzie Miejskim w Będzinie w terminie 1-12 października 2022 r. w godzinach pracy Urzędu.

Każdy mieszkaniec Będzina może głosować tylko raz i jest uprawniony do oddania jednego głosu.
Zapraszamy do głosowania!