XXV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego MOJA ZIEMIA - CZYSTY ŚWIAT pt."Co powiedziałaby ryba?"

2024-11-08 10:00
Miejska i Powiatowa Bibliboteka Publiczna w Będzinie

XXVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego MOJA ZIEMIA - CZYSTY ŚWIAT pt."Co powiedziałaby ryba?"

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w XXVI edycji konkursu z zakresu ochrony środowiska i ekologii. Ogólnopolski konkurs Moja Ziemia - Czysty Świat pt.: „Co powiedziałaby ryba?” jest organizowany przez Urząd Miejski w Będzinie, Starostwo Powiatowe w Będzinie, Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Będzinie, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, Państwowe Gospodarstwo Leśne - Lasy Państwowe Nadleśnictwo Siewierz, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Będzinie oraz Śląski Związek Pszczelarzy w Katowicach - Koło Pszczelarzy Będzin. Konkurs skierowany jest do dzieci począwszy od przedszkola (grupa 6-latków, klas "0"), aż po uczniów szkół ponadpodstawowych! Każdy znajdzie coś dla siebie!
Szczegóły: warunki uczestnictwa oraz zadania konkursowe w Kliknięcie spowoduje pobranie plikuregulaminie.

Prace konkursowe należy składać w terminie do 8 listopada 2024 r. roku w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie (Filia nr 3 - Dworzec, Oddział dla Dzieci i Młodzieży) przy placu Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej 3 , 42-500 Będzin (z dopiskiem „Konkurs ekologiczny 2024”)

O rozstrzygnięciu konkursu będziemy informować na stronie www oraz mediach społecznościowych biblioteki, po terminie składania prac.  Laureatów poznamy dzięki informacji na oficjalnej stronie internetowej www.biblioteka.bedzin.pl i profilu Facebook Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Będzinie.

Regulamin XXVI edycji ogólnopolskiego konkursu Moja Ziemia - Czysty Świat: