"Znalezione odnalezione" czyli popołudnie z planszówkami

Czy macie czasem wrażenie, że życie jest bardzo zakręcone, a to co się wokół was dzieje przypomina obrazek z szalonej kreskówki? Jeśli tak, to doskonale odnajdziecie się w grze "Life Happens", która polega na wynajdowaniu najdrobniejszych szczegółów z obrazkowego chaosu zamieszczonego na planszy. Kto będzie pierwszy ten zdecyduje o swoim losie oraz przeciwników. A szczegółów jest naprawdę duuużo.

Gra stanowiła świetną rozrywkę na zajęciach "Zagrajmy w planszówkę". Oprócz powyższego tytułu uczestnicy rozegrali także partię gry "Kto to zrobił?", w której w zabawny i szybki sposób trzeba znaleźć winowajcę nieprzyjemnie pachnącego problemu. Czy zrobiła go twoja rybka? A może żółw przeciwnika? Dowiedzieć się można na koniec rozgrywki!
Grę będzińska biblioteka otrzymała dzięki udziałowi w akcji "Zgrana biblioteka" organizowanej przez Wydawnictwo Rebel.