XXVI Zagłębiowski Międzyszkolny Festiwal Piosenki - w naszej bibliotece było niezwykle muzycznie!

Dzięki uczestnikom XXVI Zagłębiowskiego Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki w bibliotece było niezwykle muzycznie

Wszystkim uczestnikom i laureatom gratulujemy pięknego talentu życząc wytrwałości w jego pielęgnowaniu oraz wszelkich sukcesów zarówno na płaszczyźnie wokalnej, jak i szkolnej.
Z kolei organizatorom ślemy słowa uznania za troskę, jaką otaczają tradycję, którą niewątpliwie stał się już Festiwal, za umożliwianie młodym talentom prezentacji przed szerszą publicznościom w drodze do sukcesu oraz za wkład, jaki wnoszą w rozwój kultury muzycznej.

Poziom był zróżnicowany ale do będzińskiej książnicy przybyły najprawdziwsze talenty! Mamy nadzieję, że wśród naszych artystów jest gwiazda polskiej estrady!