KONFERENCJA BENEFICJENTÓW BLISKO W ŁÓDZKIEJ BIBLIOTECE MEMO

w dniach 6 -7 czerwca zostaliśmy zaproszeni do Biblioteki MeMo w Łodzi, gdzie uczestniczyliśmy w konferencji pn.:
"Czytanie jako kompetencja przyszłości" zorganizowanej dla beneficjentów BLISKO 2023-2024 oraz 2024-2025.
W ramach spotkania odbyły się wykłady, dyskusje, wizyty w filiach łódzkiej biblioteki,
warsztaty sieciujące - dwa dni obfitowały w wymianę doświadczeń ukierunkowanych m.in. na inicjowanie działań kulturalnych przy włączaniu i aktywizacji lokalnych społeczności.
Ciekawostką konferencji była nietuzinkowa niespodzianka jako forma relaksu zorganizowana dla uczestników pn.:
„Silent disco”, gdzie każdy mógł poruszać się w rytm wybranej przez siebie muzyki korzystając ze specjalnych słuchawek.
Dziękujemy za możliwość uczestnictwa w konferencji zorganizowanej przez Narodowe Centrum Kultury oraz za tak wspaniałą gościnę Dyrekcji i Pracownikom Biblioteki MeMo w Łodzi.
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”
Narodowe Centrum Kultury
NPRCz 2.0