Komunikat dot. pracy biblioteki głównej w dniu 30 sierpnia (piątek) br.

Szanowni Czytelnicy i Użytkownicy MiPBP w Będzinie
Informujemy, że w dniu 30 sierpnia (piątek) br.
→ Wypożyczalnia Główna będzie czynna w godz.: 8.00 do 18.00,
→ Czytelnia i Dokumenty Życia Społecznego będą nieczynne ,
→ Oddział dla Dzieci i Młodzieży zostaje przeniesiony do Filii nr 3 – Dworzec gdzie będzie czynny dla czytelników w godz.: 8.00 – 18.00.
Naszych najmłodszych Czytelników wraz z rodzicami oraz młodzież zapraszamy od jutra do Filii nr 3 Dworzec, plac kolei Warszawsko -Wiedeńskiej 3, budynek Dworzec PKP Będzin Miasto.
W trosce o bezpieczeństwo naszych użytkowników, a także by móc zachować ciągłość udostępniania dla najmłodszych do 8 listopada, w Filii nr 3 - Dworzec, zastępczo będzie funkcjonował Oddział dla dzieci i młodzieży.
Zmiany są podyktowane pracami przygotowawczymi do III etapu zadania Modernizacja i rozwój biblioteki” realizowanego w ramach projektu „Infrastruktura bibliotek 2021 – 2025”.
Za utrudnienia przepraszamy.