Bibliotekarki Roku w Będzinie

Dziś, w ramach obchodzonego święta Bibliotekarzy i Bibliotek pragniemy przedstawić sylwetki trzech Bibliotekarek, których obecność sprawia, że Państwa wizyty w naszej bibliotece, za każdym razem mogą stać się fantastyczną przygoda. Ola Wąsik Marzena Koć oraz Agnieszka Ja to energiczne, mądre i pełne entuzjazmu do ludzi i pracy kobiety, które swój potencjał wykorzystują między regałami z książkami gdzie wcale nie jest im nudno. Wręcz przeciwnie. Zostały docenione i zgłoszone przez Dyrektora Biblioteki, Panią Monikę Pniakowską - Syskę do tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich - Bibliotekarz Roku 2023. I choć tym razem nie udało się przejść do kwalifikacji finałowych to dorobek naszych koleżanek jest tak imponujący, że dumni z tego że z nami pracują- postanowiliśmy przybliżyć Państwu ich osoby.
Szczegóły wkrótce.