Weź udział w ANKIECIE i miej wpływ na działania w TWOJEJ Bibliotece!

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Będzinie
Weź udział w ANKIECIE i miej wpływ na działania w TWOJEJ Bibliotece!

Zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety i wyrażenia swojej opinii na temat funkcjonowania Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Będzinie. Zależy nam na naszych czytelnikach jak i osobach, które nigdy nie korzystały z oferty instytucji. Ankieta jest anonimowa, a udostępnione dane posłużą do celów badawczych, związanych z realizowanymi przez nas działaniami w ramach projektu „BiblioREJS” oraz dalszą działalnością Biblioteki.
Działanie odbywa się w ramach realizacji zadania „BiblioREJS”, który ma na celu wzmocnić potencjał biblioteki, rozwój kultury i inicjatyw oddolnych. Dzięki przeprowadzonej diagnozie potrzeb biblioteka będzie mogła dostrzec o czym mówią mieszkańcy Będzina, co chcieliby wprowadzić lub zmienić w ofercie biblioteki, a wszystko po to aby biblioteka stała się tzw. „TRZECIM MIEJSCEM” jednoczącym społeczność lokalną w kulturze czytelniczej.
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”.