przejdź do treści
Start Biblioteka Imprezy Ludzie regionu Przejście do strony zewnętrznej Katalog zbiorów biblioteki Nowości

Szukaj w bibliotece:

Wpisz autora lub tytuł i wyszukaj książkę w naszej bibliotece.
Przejście do strony zewnętrznej Serwis miasta Będzin
Przejście do strony zewnętrznej Aktualności Będzińskie
Przejście do strony zewnętrznej  Serwis starostwa
Przejście do strony zewnętrznej Wydarzenia Powiatu Będzińskiego
Stowarzyszenie Filary Kultury
Informacja o programie Kraszewski Komputery dla bibliotek
Informacja o programie Narodowy program rozwoju czytelnictwa
Przejście do strony zewnętrznej Biblioteka Narodowa
Informacja o książkach dla osób niewidomych i niedowidzących Czytak
Informacja o programie Akademia Orange dla bibliotek
Przejście do strony zewnętrznej Facebook
Informacja o projekcie IBUK Libra
Przejście do strony zewnętrznej Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Przejście do strony zewnętrznej Powiatowy Informator Kulturalny
Dokument PDF Przewodnik po życiu w Fife Szkocja biblioteka
Informacje o programie Cała Polska Czyta Dzieciom
BIP
Informacja o projekcie Bank Podręczników
Przejście do strony zewnętrznej pitax.pl Banner umieszczony w związku z otrzymaniem bezpłatnego magazynu Chidusz

FINAŁ X edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów - (eliminacje miejskie)

FINAŁ X edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

17 marca w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie odbył się finał eliminacji miejskich X Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów.

Komisja w składzie:

1. Dariusz Wiktorowicz - dyrektor Teatru Dzieci     Zagłębia - przewodniczący jury
2. Anna Szczerba - wicedyrektor Miejskiej i Powiatowej     Biblioteki Publicznej
3. Roman Goczoł - naczelnik Wydziału Edukacji
4. Elżbieta Gwiazda - inspektor Wydziału Edukacji

Po wysłuchaniu 30 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów wyłoniła 10 laureatów.

- w kategorii SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce Kacper Sperka - Szkoła Podstawowa Nr 2
(kwalifikacja do etapu wojewódzkiego w Rybniku)

I miejsce Kamil Hofman - Szkola Podstawowa Nr 6
(kwalifikacja do etapu wojewódzkiego w Rybniku)

II miejsce Balbina Sadzińska - Szkoła Podstawowa Nr 8
(kwalifikacja do etapu regionalnego w Katowicach)

III miejsce Maciej Słowik - Szkoła Podstawowa Nr 2

Wyróżnienia otrzymali:
Sylwia Ludwiszewska - Szkoła Podstawowa Nr 4
Angelika Karczewska - Szkoła Podstawowa Nr 8

- w kategorii GIMNAZJÓW

I miejsce - Roger Karwiński - Gimnazjum Nr 6
(kwalifikacja do etapu wojewódzkiego w Rybniku)

II miejsce - Paulina Markiewicz - Gimnazjum Nr 1
(kwalifikacja do etapu wojewódzkiego w Rybniku)

III miejsce - Anna Benduska - Gimnazjum Nr 12
(kwalifikacja do etapu regionalnego w Katowicach)

I miejsce w kategorii "Wywiedzione ze słowa"- Paulina Krenczyk - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury (kwalifikacja do etapu regionalnego w Katowicach)

FINAŁ X edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO FINAŁ X edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO






FINAŁ X edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO FINAŁ X edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO






DFINAŁ X edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO FINAŁ X edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO






  • zak
  • OIN
  • BatProfi
  • Kaufland
  • MPWIK
  • Społem
  • Enion
Start | Biblioteka | Nowości | Imprezy | Ludzie regionu | Kontakt| Katalog| Bibliografia regionalna

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prowadzenia statystyki odwiedzin. Korzystamy z oprogramowania Google Analytics.