przejdź do treści
Start Biblioteka Imprezy Ludzie regionu Przejście do strony zewnętrznej Katalog zbiorów biblioteki Nowości

Szukaj w bibliotece:

Wpisz autora lub tytuł i wyszukaj książkę w naszej bibliotece.
Przejście do strony zewnętrznej Serwis miasta Będzin
Przejście do strony zewnętrznej Aktualności Będzińskie
Przejście do strony zewnętrznej  Serwis starostwa
Przejście do strony zewnętrznej Wydarzenia Powiatu Będzińskiego
Stowarzyszenie Filary Kultury
Informacja o programie Kraszewski Komputery dla bibliotek
Informacja o programie Narodowy program rozwoju czytelnictwa
Przejście do strony zewnętrznej Biblioteka Narodowa
Informacja o książkach dla osób niewidomych i niedowidzących Czytak
Informacja o programie Akademia Orange dla bibliotek
Przejście do strony zewnętrznej Facebook
Informacja o projekcie IBUK Libra
Przejście do strony zewnętrznej Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Przejście do strony zewnętrznej Powiatowy Informator Kulturalny
Dokument PDF Przewodnik po życiu w Fife Szkocja biblioteka
Informacje o programie Cała Polska Czyta Dzieciom
BIP
Informacja o projekcie Bank Podręczników
Przejście do strony zewnętrznej pitax.pl Banner umieszczony w związku z otrzymaniem bezpłatnego magazynu Chidusz

Laureaci etapu miejskiego konkursu recytatorskiego

szkolenie

26 marca w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie odbyło się podsumowanie eliminacji miejskich VIII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów Rybnik 2008.

Jury w składzie : Ewa Bryk – Nowakowska (przewodnicząca jury), Bożena Staszewska (dyrektor MiPBP), Małgorzata Piotrowiak (doradca metodyczny języka polskiego) i Elżbieta Gwiazda (inspektor Wydziału Edukacji UM w Będzinie) wyłoniło następujących laureatów:

w kategorii szkół podstawowych

I miejsce Kamil Hofman - Szkoła Podstawowa nr 6 (zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego ) II miejsce Katarzyna Alicja Nowakowska - Szkoła Podstawowa nr 2 ( zakwalifikowana do konkursu "Mały OKR" w Katowicach) III miejsce Aleksandra Zaborowska - Szkoła Podstawowa Nr 6 ( zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego)

wyróżnienia otrzymali: Alicja Słowik (SP Nr 2) , Adam Michno (SP Nr 10), Magdalena Wojtowicz (SP Nr 2), Aleksander Marchelak (SP Nr 13)

w kategorii gimnazja

I miejsce Tomasz Kuzior - Gimnazjum Nr 1 (zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego) II miejsce Dagmara Sutor - Gimnazjum Nr 5 (zakwalifikowana do konkursu wojewódzkiego) III miejsce Ewelina Kukla - Gimnazjum Nr 1 (zakwalifikowana do konkursu "Mały OKR" w Katowicach)

wyróżnienia zdobyli: Edyta Zadros (Gim. Nr 5), Sandra Masłowska (Gim. Nr 4), Kamila Dróżdż ( Gim. Nr 1)

konkurs konkurs







konkurs konkurs







konkurs konkurs







Dodano: 30.03.2008


  • zak
  • OIN
  • BatProfi
  • Kaufland
  • MPWIK
  • Społem
  • Enion
Start | Biblioteka | Nowości | Imprezy | Ludzie regionu | Kontakt| Katalog| Bibliografia regionalna

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prowadzenia statystyki odwiedzin. Korzystamy z oprogramowania Google Analytics.