Za nami absolutnie magiczny jubileusz
Za nami absolutnie magiczny jubileusz
Wczoraj mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym jubileuszu. Stowarzyszenie Grupa Plastyczna „Dąbrowa” obchodziło okrągłe 10 lat swojej działalności artystycznej.
Pod przewodnictwem absolutnie wyjątkowej Pani Prezes Henryki Orzeł, lokalni artyści stworzyli przez tę dekadę coś niesamowitego.
Od talentu, dobrych życzeń, a przede wszystkim – niesamowitej, twórczej energii sala pękała w szwach. To była czysta przyjemność patrzeć, jak wspólna pasja potrafi połączyć ludzi, budować więzi i tak pięknie kolorować nasz region. Drodzy Artyści – jeszcze raz wielkie brawa za Waszą konsekwencję, serce i te 10 lat pięknej pracy.







