"Wielkie Nieba" w będzińskiej książnicy

Koncert "Wielkie Nieba" w ramach IV. Międzynaroodwego Festiwalu Teatru Lalek "Klasyka Od-Nowa"

W gościnnych progach będzińskiej książnicy odbyło się spotkanie muzyczne zatytułowane „Wielkie Nieba” w wykonaniu Stefana Szulca, Grzegorza Seweryna oraz zespołu Zadyrygowani, które było pierwszym wydarzeniem towarzyszącym w ramach IV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Lalek "Klasyka Od-Nowa". Cieszymy się, że to właśnie nasza biblioteka mogła gościć wspaniałych artystów, pełnych zapału, pasji i talentu.
Dziękujemy, że byliście z nami podczas tego wyjątkowego koncertu pełnego emocji i sztuki.
Foto: Teatr Dormana