Świętowaliśmy Dzień Bibliotekarza w wyjątkowym stylu

Świętujemy Dzień Bibliotekarza w wyjątkowym stylu

Dzisiejszy dzień jest dla nas szczególny nie tylko ze względu na kalendarz, ale przede wszystkim dzięki ludziom, którzy tworzą z nami magiczną przestrzeń.
Z całego serca dziękujemy za pamięć, każde ciepłe słowo i życzenia, które sprawiły nam ogromną radość. Szczególne podziękowania kierujemy do Prezydenta Miasta Będzina - Pana Łukasz Komoniewski, Wiceprezydenta Miasta - Pani Aneta Złocka, Starosty Będzińskiego - Pana Sebastian Szaleniec, Pani Anny Zakrzewskiej- Zamory, Członka Zarządu Powiatu Będzińskiego oraz Pana Rafał Adamczyk - Członek Zarządu Województwa Śląskiego - Radny Sejmiku.
Dziękujemy za przekazane prezenty – są dla nas niezwykle cenne, będą służyć w naszej codziennej pracy z Czytelnikami, pozwalając jeszcze lepiej dbać o ich literackie potrzeby.
Dzisiejszym świętem z energią całego zespołu rozpoczęliśmy XXIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek 2026 „Biblioteka. Otwierasz. Odkrywasz.”
To dla nas rok szczególny – świętujemy 80-lecie naszej Biblioteki. Naładowani pozytywną energią i gotowi na kolejne jubileuszowe działania zapraszamy do biblioteki. Czekamy na Was od poniedziałku.