Piknik integracyjny WTZ w stylu PRL

Tegoroczny Piknik lntegracyjny Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu "Bądź z Nami", na który zaproszona zostala będzińska biblioteka utrzymany był w klimacie PRLu. A jak PRL to nie mogło zabraknąć kartek i kolejki po wszelakie atrakcje i rarytasy. Wszyscy uczestnicy Pikniku grzecznie wpisywali się na listę, by pobrać przygotowaną przez bibliotekę specjalnie na ten dzień kartę żywnościową Jednocześnie stojąc w kolejce przybywający goście mogli przypomnieć sobie wydania gazet z lat 70 takiej jak "Trybuna Robotnicza" czy "Promyczek".

Uczestnicy Warsztatów wraz z terapeutami przygotowali wystawę z przedmotami codziennego użytku. Było gwarnie, kolorowo i przepysznie. Odbyły się tańce, karaoke i przejażdżki klasykami. Na spragnionych kilku chwil wypoczynku czekał przecudowny ogród sensoryczny Podopieczni Warsztatów są niemal codziennymi gośćmi Fili nr 9 Podlosie stąd obecność biblioteki byla czymś naturalnym.
Dziękujemy za zaproszenie.