Pani Kredka w bibliotece!

Wrześniowy cykl kreatywnych zajęć plastycznych dla dzieci Pani Kredka rozpoczął magiczny czas, kiedy natura zaczyna się mienić niezwykłymi barwami. Liście na drzewach zmieniają powoli swoje barwy na pomarańcz, złoto i czerwień. To idealny moment, aby tworzyć kreatywne prace plastyczne, zatrzymujące jesienny czas na dłużej w postaci dziecięcych obrazków.
Powstały więc piękne kolorowe liście, następnie powstały cudowne obrazy malowane palcami. Ta prosta technika plastyczna, doskonali małą motorykę. Uczestnicy zajęć malowali również jesienne drzewko patyczkami i farbami. Dzieci stworzyły prawdziwe arcydzieła. Nie mniej urocze okazały się grzyby, bohaterowie wiersza Jana Brzechwy o tym samym tytule.
Teraz z niecierpliwością czekamy co za pomysły przyniesie Pani Kredce październik.