Miejski Konkurs Ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii” w Będzinie rozstrzygnięty!

Miejski Konkurs Ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii” w Będzinie rozstrzygnięty!

Miejski Konkurs Ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii” w Będzinie to coroczne wydarzenie skierowane do uczniów będzińskich szkół podstawowych. Tegoroczna edycja, objęta patronatem Prezydenta Miasta Będzina Łukasz Komoniewski, właśnie dobiegła końca i swój finał miała miejsce 28 maja w naszej bibliotece.
Cieszymy się, że przestrzeń biblioteki od lat może gościć uczestników i finalistów Miejskiego Konkursu Ortograficznego, który stanowi świetny sposób na sprawdzenie swoich sił w walce z zawiłościami języka polskiego. 
W imieniu Prezydenta Miasta Będzina nagrody oraz dyplomy wręczyła Pani Agnieszka Bąk - Naczelnik Wydziału Oświaty UM w Będzinie.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz nagrodzonym mistrzom ortografii!