Czy wiesz, co jest u nas najważniejsze?

Czy wiesz, co jest u nas najważniejsze? 

Filia biblioteki na Podłosiu to więcej niż książki. Popołudniowa herbatka tutaǰ staje się już rytuałem, który przypomina o tym, co w życiu najistotniejsze: o byciu z drugim człowiekiem.
W dobie ciągłych powiadomień w telefonie, biblioteczna mikroprzestrzeń staje się idealnym "trzecim miejscem" – między domem a obowiązkami, gdzie możesz zrobić „reset” głowy. 

Co Was tu spotyka?
Ludzie - znane i zupełnie nowe twarze, które zawsze witamy z taką samą radością.
Emocje - rozmawiamy o książkach z pasją... czasem nawet „brzydko” myśląc o niektórych autorach czy bohaterach (mamy taką jedną pozycję, o której krążą legendy, ale tytuł zdradzamy tylko na miejscu!).
Działanie - nie boimy się trudnych tematów. Rozmawiamy o dzikach i porządku w naszej okolicy – l bo wiemy, że wspólnie możemy zdziałać więcej.
Na Podłosiu każdy czuje się zauważony. Zostaw więc telefon w domu, zabierz dobry humor i wpadnij do naszej mikroprzestrzeni. Nie tylko na herbatkę.