Biblioteczne Króliczki w akcji
Biblioteczne Króliczki w akcji, czyli magiczna wizyta w żłobku
Oj, dzieje się u nas tyle, że czas pędzi jak szalony! Nie nadążamy z relacjami, ale tej wizyty po prostu nie mogliśmy przemilczeć. 28 kwietnia nasze biblioteczne Panie Króliczki spakowały pełen koszyk literackich skarbów i wyruszyły w odwiedziny do Miejskiego Żłobka nr 2 w Będzinie.
Choć za oknem był zwykły dzień, wewnątrz działy się rzeczy iście magiczne. Wspólna przygoda połączyła aż 60 osób, które zanurzyły się z nami w świecie wyobraźni. Gościły nas:
→ dzielne Kotki,
→ radosne Żabki,
→ puszyste Misie,
→ ...oraz urocze Biedronki (w filii żłobka).
Nasze lektury rozbudziły ciekawość i wywołały salwy głośnego śmiechu.
Dziękujemy za ciepłe - i głośne- przyjęcie. Pamiętajcie, że każda przeczytana strona to mały krok do wielkiego świata wyobraźni.







